Drukuj

Szanowni Klienci!

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 10 grudnia 2014r. Miejska Spółka Komunalna Sp. z o.o. w Imielinie uruchamia z myślą o naszych Klientach na stronie internetowej www.msk-imielin.pl bezpłatny panel dostępowy w postaci eBOK. To nowoczesny i wygodny sposób na to, aby śledzić stan swojego konta, rozliczeń oraz zużycie wody.

Spełniając oczekiwania wielu Klientów i dbając o środowisko naturalne Miejska Spółka Komunalna Sp. z o.o. w Imielinie oferuje dodatkowo przesyłanie faktur drogą elektroniczną. Jest to rozwiązanie dla każdego z Państwa, kto ma dostęp do Internetu. Korzyści z korzystania z tych nowych i nowoczesnych usług przedstawiamy poniżej.

Co to jest eBOK?

eBOK - czyli Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta to multimedialny serwis umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę naszych Klientów za pośrednictwem Internetu.

Możliwości jakie daje eBOK:

Jak zalogować się do indywidualnego konta eBOK?

Aby zalogować się do eBOK-u, należy wejść na stronę www.msk-imielin.pl a następnie kliknąć w odnośnik eBOK. Pojawi się wtedy ekran logowania, na którym należy podać swój indywidualny login oraz PIN. Po zalogowaniu jest możliwość zmiany kodu PIN na inny.

Gdzie uzyskać informacje na temat funkcjonowania eBOK?

W razie dodatkowych pytań związanych z funkcjonowaniem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 32 225 56 76 w. 7, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy również, że w przypadku zagubienia zawiadomienia z danymi potrzebnymi do zalogowania w eBOK, duplikat indywidualnej nazwy użytkownika (login) i pin pobrać można w godzinach pracy Miejskiej Spółki Komunalnej Sp. z o.o. (tj. pn- pt: 7.30-15.30) w siedzibie Spółki przy ul. Imielińskiej 87.

e-FAKTURA

Faktura elektroniczna zastąpi tradycyjną fakturę papierową. Klienci Miejskiej Spółki Komunalnej sp. z o.o. wraz z bieżącą korespondencją doręczaną przez inkasentów lub wysyłaną pocztą tradycyjną, sukcesywnie otrzymają specjalne formularze: „OŚWIADCZENIE O ZGODZIE NA PRZESYŁANIE FAKTUR DROGĄ ELEKTRONICZNĄ”.  Po ich wypełnieniu i odesłaniu zmiana sposobu dostarczania rachunków nastąpi już od kolejnego okresu rozliczeniowego. Faktura będzie udostępniona Państwu za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta - eBOK, zaś informacja o jej udostępnieniu przesyłana będzie na adres e-mail podany przez Państwa w formularzu.

Korzyści z otrzymywania faktur elektronicznych:

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NOWYCH USŁUG!